Jesteśmy z Wami od lat

Firma Kanu została założona dwadzieścia lat temu przez weganina i pasjonata naturalnych kosmetyków pochodzenia roślinnego. Mamy zatem w sobie wegańskie DNA, które zostało nam zaszczepione, zanim budzący się trend dotarł do nas z Europy Zachodniej. Z czasem pasja stała się sposobem na życie, a produkcja na przestrzeni lat stopniowo profesjonalizowała się, nie zatracając jednak tego co najważniejsze. Wciąż są z nami ludzie, którzy byli tu od początku.

Nasze produkty to także kwintesencja eksperckiej wiedzy i doświadczeń. Ich działanie zostało docenione przez profesjonalistów z dziedziny dbania o urodę, dlatego znajdziesz je też w salonach kosmetycznych i ośrodkach SPA.

Naturalne składy to podstawa!

Tworząc nasze kosmetyki, niezwykle uważnie i starannie dobieramy naturalne, certyfikowane surowce, aby z nich komponować produkty najwyższej jakości. W naszych masłach, peelingach i olejkach nie znajdziecie w składzie wody, gdyż jej tam nie dodajemy. Dzięki temu otrzymujecie skondensowany, wydajny produkt, który intensywnie Was nawilży!

 

Wytwarzamy nasze produkty w tradycyjny sposób

Wciąż są z nami ludzie, którzy byli od początku działalności firmy. Czerpiemy z nich wiedzę o tradycyjnych sposobach wytwarzania naszych produktów. Sposób wytwarzania naszych produktów to połączenie tradycji i nowoczesności. Wciąż wiele produktów wytwarzamy ręcznie jak za dawnych lat.

Dbamy o środowisko

Dzięki inwestycji w panele solarne w naszym zakładzie, dbamy o przyrodę, korzystając przy wytwarzaniu naszych produktów niemal wyłącznie z odnawialnych źródeł energii. Nasza firma ma status prosumenta.

 

Kanu Nature to nie tylko marka, ale również godny zaufania producent!

Marka Kanu Nature to nasza miłość, ale jesteśmy czymś więcej. Produkujemy na zlecenie znanych polskich i zagranicznych marek, które podobnie jak my, cenią sobie naturalne składy i wysoką jakość. Stale współpracujemy z zewnętrznymi laboratoriami badawczo-rozwojowymi i wciąż rozwijamy nasze kompetencje. Proponujemy własne receptury, ale też chętnie pracujemy wspólnie z klientem nad finalnym produktem. Bierzemy na siebie ciężar niezbędnych badań, zgłoszeń i certyfikacji produktów. Jeśli myślisz nad naturalnymi mydłami w kostce, masłami do ciała, peelingami, olejkami, balsamami, kremami do ciała – jesteś pod dobrym adresem!

Zapytaj nas, co możemy zrobić dla Ciebie!

Zapraszamy!

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa już od 200 zł
Zadzwoń do nas

Zadzwoń do nas

Zadzwoń do nas w godzinach od 7 do 15 – chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
Automatyczne płatności

Automatyczne płatności

Zapewniamy płatności online dzięki integracji z systemem DOTPAY