Jesteśmy z Wami od lat

Firma Kanu została założona dwadzieścia lat temu przez weganina i pasjonata naturalnych kosmetyków pochodzenia roślinnego. Mamy zatem w sobie wegańskie DNA, które zostało nam zaszczepione, zanim budzący się trend dotarł do nas z Europy Zachodniej. Z czasem pasja stała się sposobem na życie, a produkcja na przestrzeni lat stopniowo profesjonalizowała się, nie zatracając jednak tego co najważniejsze. Wciąż są z nami ludzie, którzy byli tu od początku.

Nasze produkty to także kwintesencja eksperckiej wiedzy i doświadczeń. Ich działanie zostało docenione przez profesjonalistów z dziedziny dbania o urodę, dlatego znajdziesz je też w salonach kosmetycznych i ośrodkach SPA.

Naturalne składy to podstawa!

Tworząc nasze kosmetyki, niezwykle uważnie i starannie dobieramy naturalne, certyfikowane surowce, aby z nich komponować produkty najwyższej jakości. W naszych masłach, peelingach i olejkach nie znajdziecie w składzie wody, gdyż jej tam nie dodajemy. Dzięki temu otrzymujecie skondensowany, wydajny produkt, który intensywnie Was nawilży!

Wytwarzamy nasze produkty w tradycyjny sposób

Wciąż są z nami ludzie, którzy byli od początku działalności firmy. Czerpiemy z nich wiedzę o tradycyjnych sposobach wytwarzania naszych produktów. Sposób wytwarzania naszych produktów to połączenie tradycji i nowoczesności. Wciąż wiele produktów wytwarzamy ręcznie jak za dawnych lat.

Dbamy o środowisko

Dzięki inwestycji w panele solarne w naszym zakładzie, dbamy o przyrodę, korzystając przy wytwarzaniu naszych produktów niemal wyłącznie z odnawialnych źródeł energii.

Znajdź nas w salonach SPA w całym kraju!

Dzięki naszej serii profesjonalnej jesteśmy obecni w salonach SPA  i gabinetach masażu na terenie całej Polski. Nasze masła do ciała, olejki do masażu i peelingi dostępne w sklepie internetowym to nic innego niż detaliczna wersja naszych produktów dla profesjonalistów! Nasze sole do kąpieli są zaś stosowane w kąpielach aromaterapeutycznych i regenerujących w najlepszych centrach wellness.

Zapytaj swojego masażystę o nasze produkty!

Sprawdź serię profesjonalną Kanu Nature!

Zapraszamy!

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa już od 200 zł
Zadzwoń do nas

Zadzwoń do nas

Zadzwoń do nas w godzinach od 7 do 15 – chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
Automatyczne płatności

Automatyczne płatności

Zapewniamy płatności online dzięki integracji z systemem DOTPAY