Masz pytanie? Zanim zadzwonisz do nas sprawdź czy nie znajdziesz tu odpowiedzi!

Jeśli chciałbyś jednak zadać inne pytanie – czekamy na twój telefon lub email.

Pytanie Jaki jest termin realizacji zamówienia?
OdpowiedźW przypadku zapłaty przelewem elektronicznym za pośrednictwem serwisu Dotpay oraz przelewem bankowym na zasadzie przedpłaty:

  • termin realizacji zamówienia biegnie od dnia zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku. Będziemy oczekiwać będzie na wpłacenie należności przez przez okres 7 dni od daty złożenia zamówienia. Jeżeli kwota należności za zakupione Towary w w/w terminie nie wpłynie na konto serwisu Dotpay bądź na konto, będziemy uprawnieni anulować zamówienie w Sklepie.

W przypadku wyboru płatności dokonanej za pośrednictwem Kuriera GLS:

  • termin realizacji zamówienia to następny dzień roboczy.

Pytanie Jak mogę zapłacić za zamówienie?
OdpowiedźAkceptujemy następujące sposoby płatności za zamówione w Sklepie Towary:

  • przelew elektroniczny za pośrednictwem serwisu Dotpay;
  • przelew bankowy na zasadzie przedpłaty;
  • gotówka za pobraniem.

W przypadku zapłaty za zamówiony Towar przelewem elektronicznym za pośrednictwem serwisu Dotpay lub przelewem bankowym należy dokonać płatności na numer konta mBank:

62 1140 2004 0000 3202 7652 8883

Pytanie Jakie są warunki i koszt dostawy?
OdpowiedźDostawa Towarów jest ograniczona do terytorium Polski oraz do miejsca i pod adres wskazany na zamówieniu. W przypadku zamówień do innych krajów prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta. Dostawa zamówionych Towarów realizowana jest za pośrednictwem firmy Kurierskiej GLS lub kuriera InPost do paczkomatu. Koszty dostawy przesyłki przy wyborze płatności za pośrednictwem serwisu Dotpay oraz przelewem bankowym na zasadzie przedpłaty:

  • zamówienie do 200 zł – koszt 15,00 zł
  • zamówienie powyżej 200 zł – gratis

Koszty dostawy przesyłki za pobraniem gotówki przez kuriera GLS:

  • zamówienie do 200 zł – koszt 15,00 zł
  • zamówienie powyżej 200 zł – gratis

Do każdego zamówienia dołączamy paragon. Na prośbę Użytkownika złożoną przy zamowieniu, możemy wystawić fakturę VAT. Ewentualny zwrot płatności dokonanych przez Użytkownika, w przypadku uwzględnionych reklamacji bądź w związku z dokonanym zwrotem zakupionych Towarów, odbywać się będzie za pośrednictwem tych samych sposobów płatności, jakie zostały zastosowane przez Użytkownika przy wpłacaniu pieniędzy za zakupione Towary.