Masz pytanie? Zanim zadzwonisz do nas sprawdź czy nie znajdziesz tu odpowiedzi!

Jeśli chciałbyś jednak zadać inne pytanie – czekamy na twój telefon lub email.

Pytanie Jaki jest termin realizacji zamówienia?
OdpowiedźW przypadku zapłaty przelewem elektronicznym za pośrednictwem serwisu Dotpay oraz przelewem bankowym na zasadzie przedpłaty:

  • termin realizacji zamówienia biegnie od dnia zaksięgowania wpłaty na rachunku Właściciela. Właściciel oczekiwać będzie na wpłacenie należności przez Użytkownika przez okres 7 dni od daty złożenia zamówienia. Jeżeli kwota należności za zakupione Towary w w/w terminie nie wpłynie na konto serwisu Dotpay bądź na konto Właściciela, Właściciel uprawniony będzie anulować zamówienie w Sklepie.

W przypadku wyboru płatności dokonanej za pośrednictwem Kuriera GLS:

  • termin realizacji zamówienia to następny dzień roboczy.

Pytanie Jak mogę zapłacić za zamówienie?
OdpowiedźWłaściciel akceptuje następujące sposoby płatności za zamówione w Sklepie Towary:

  • przelew elektroniczny za pośrednictwem serwisu Dotpay;
  • przelew bankowy na zasadzie przedpłaty;
  • gotówka za pobraniem.

W przypadku zapłaty za zamówiony Towar przelewem elektronicznym za pośrednictwem serwisu Dotpay lub przelewem bankowym należy dokonać płatności na numer konta mBank:

62 1140 2004 0000 3202 7652 8883

Pytanie Jakie są warunki i koszt dostawy?
OdpowiedźDostawa Towarów jest ograniczona do terytorium Polski oraz do miejsca i pod adres wskazany na zamówieniu. W przypadku zamówień do innych krajów prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta. Dostawa zamówionych Towarów realizowana jest za pośrednictwem firmy Kurierskiej GLS. Koszty dostawy przesyłki przy wyborze płatności za pośrednictwem serwisu Dotpay oraz przelewem bankowym na zasadzie przedpłaty:

  • zamówienie do 200 zł – koszt 20,00 zł
  • zamówienie powyżej 200 zł – gratis

Koszty dostawy przesyłki za pobraniem gotówki przez kuriera GLS:

  • zamówienie do 200 zł – koszt 25,00 zł
  • zamówienie powyżej 200 zł – gratis

Do każdego zamówienia Właściciel wystawia paragon VAT i dołącza do przesyłki. Na prośbę Użytkownika Właściciel wystawia fakturę VAT i przesyła w formie elektronicznej na adres z zamówienia. Ewentualny zwrot płatności dokonanych przez Użytkownika, w przypadku uwzględnionych reklamacji bądź w związku z dokonanym zwrotem zakupionych Towarów, odbywać się będzie za pośrednictwem tych samych sposobów płatności, jakie zostały zastosowane przez Użytkownika przy wpłacaniu pieniędzy za zakupione Towary.